Upgrade pro Tippmann X7 Phenom

Autor: Jester 1 <hq(at)jesteri-paintball.cz>, Téma: Zbraně, Vydáno dne: 07. 11. 2011

Tento článek navazuje na předchozí - Náhradní díly pro Tippmann X7 Phenom. Upozorňuji, že zde nenajdete kapotáže a jiná různá vzhledová vylepšení, ale pouze díly ke zlepšení funkčnosti vlastní zbraně.

 Název/odkaz   popis 
   
Vylepšený adaptér mezi hadičku od Cyclone Feedu a tělo značkovače pro Phenom. Adaptér nahrazuje původní díl TA30027 Tippmann CFS Hose Fitting Assembly. Oproti originálu má NDZ High Flow Cyclone Feed Fitting o 47% zvětšený kanálek, kterým prochází médium pohánějící Cyclone Feed. Zvýšený průtok média zajišťuje spolehlivější chod zásobníku při nízkém operačním tlaku. Výrobek vyžaduje odbornou montáž, bez odborné montáže nelze zaručit správnou funkci.
Nenechte se zmást. Výměnu zvládne i průměrně technicky zdatný jedinec.
 
     
Set pro X7 Phenom od New Dezignz, který obsahuje lehký delrinový bolt, pružinu a NDZ High Flow Cyclone Feed Fitting (09711). Delrinový Pro Bolt má špičku z měkkého materiálu, který snižuje možnost praskání kuliček a jeho lehká váha snižuje kop zbraně při výstřelu. Pružina a High Flow adaptér zajistí spolehlivý chod značkovače a Cyclone Feedu při nízkém operačním tlaku.
Po výměně je třeba znovu nastavit úsťovou rychlost!
 
     
Velice odolný kovový píst s mosazným ložiskem do mechanismu zásobníku Cyklone Feed pro Tippmann. Píst není ohebný jako základní a je nerozbitný. Dále je zde snížené tření a větší výkon. Výrobek vyžaduje odbornou montáž, bez odborné montáže nelze zaručit správnou funkci.