Informace
Ješt�?�?ii se p�?eestehovali na ksichtí knihu. https://www.facebook.com/Jesteripaintball

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Akce

Operace Kingpin

20.- 21. 5. 2011 - operace Kingpin, severní Vietnam
SITUACE:

V průběhu právě probíhajícího konfliktu zajala Nepřátelská strana (pravidelná armáda, partyzáni a různé polovojenské organizace) určitý počet našich vojáků.
Podle informací zpravodajské centrály se rozhodla je soustředit na skryté vojenské základně v lesnaté oblasti Giống Như Thằn Lằn a použít je jako nátlakový prostředek při probíhajících mírových jednáních.
Naše vláda se rozhodla nepříteli tuto možnost sebrat. Proto jdete, pánové, do akce. Na vašem úspěchu závisí 523 životů našich chlapců!

OPERAČNÍ ÚKOLY:
20.5.
1) V době od 18:00 20.5. do 10:00 21.5. provedete s malou jednotkou (o síle 3 - 9 vojáků) průzkum nepřátelské základny. Zjistěte polohu budov, kde jsou vězni a zjistěte další důležité informace o těchto budovách. Určíte umístění dalších zájmových budov, jako jsou sklady apod.
Další úkoly jsou v kompetenci velitele pověřeného velením akce.
(V předem daných budovách v prostoru budou umístěny obálky s označením typu budovy)
21.5.
2) V době od 10:00 do 11:30 s hlavními sílami obsadíte tři výsadkové zóny (dále jen VZ). V závislosti na úspěchu v této části můžete dostat posily.
Dostanete souřadnice VZ. Do 50m od souřadnice budou rozmístěna čísla. Všechny je zaznamenejte a zabraňte nepříteli udělat totéž. Zaznamenaná čísla odešle velitel hlavních sil prostřednictvím SMS veliteli posil. Ty obdržíte pouze v případě, že čísla ze všech VZ jsou správná a všechna. Informaci dostane prostřednictvím SMS.)
Správně nalezené číslo = 2 body
3) V době od 11:30 do 14:30 obsaďte budovy s vězni. Udržte je do 14:30.
V obálce s názvem budovy je zápisový arch a pytel. Do zápisového archu zapíšete každých 15 min čas a jméno jednotky. Pytel naplníte alespoň 5 kg libovolného materiálu. Pytel zůstává v budově do 14:30. Následně ho vezměte sebou na zónu vyzvednutí.
15 min = 1 bod
1 hod nepřerušeného držení = 6 bodů jako bonus.
4) V době od 14:30 do 16:30 proveďte přesun do zóny vyzvednutí, udržte ji do doby evakuace (tj. 16:30) a odnesete do ní nechodící zajatce (pytle). Zónu označují tři vlajky umístěné na dohled od sebe do trojúhelníku. Zajatce (pytle) umístěte dovnitř trojúhelníku.
Pozor - body za zajatce se počítají (bez ohledu na to, kdo je tam přinesl a uložil) tomu, kdo drží alespoň dvě vlajky. Pro vyhodnocení platí stav v 16:30.

Nechodící zajatec umístěný uvnitř trojúhelníku = 10 bodů
Vlajka v držení (záznam na archu) = 20 bodů
Podrobné rozkazy obdrží každá z jednotek 9. 5. 2011 obvyklým komunikačním kanálem.

| Autor: Jester 1 | Vydáno dne 21. 03. 2011 | 3214 přečtení | Počet komentářů: 130 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek