Informace
Ješt�?�?ii se p�?eestehovali na ksichtí knihu. https://www.facebook.com/Jesteripaintball

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Zbraně

Upgrade pro Smart Parts ION

Tento článek navazuje na předchozí - Náhradní díly pro Smart Parts ION. Upozorňuji, že zde nenajdete kapotáže a jiná různá vzhledová vylepšení, ale pouze díly ke zlepšení funkčnosti vlastní zbraně. Část z upgrade jsme i dlouhodobě vyzkoušeli.

 Název/odkaz   popis 
   
Šroubovací kolínko pro zásobník na zbraně od Smart Parts (Impulse, Shocker, Nerve, ION mimo XE atd.), který umožňuje dobře dotáhnout zásobník.
 
     
Tento díl zlepšuje průtok vzduchu před vstupem do samotné "střílecí komory" a tím pádem i umožňuje snížení tlaku.
Dále zvětšuje objem komory za regulátorem a opravdu umožní snižit pracovní tlak. Vyzkoušeno u Ještěrů:).
 
     
Sada tří kusů blokací dvojího nabití z delrinu pro ION (pasuje i na dálší zbraně jako ION XE, Vibe, SP1 nebo SP8). Díky pružince má blokace menší tření se závěrem hlavně a zároveň se chová lépe ke křehkým kuličkách. Ideální pro zásobníky s "přítlakem" jako HALO B.
Blokace je opravdu přiznivější ke kuličkám, navíc netvrdne tak jako gumové originály. Užijete si šak při rozborce a zborce, protože pružinky jsou jako živé. Vyzkoušeno u Ještěrů:).
 
     
Turnajový zámek na regulátor pro Smart Parts ION/ION XE. Zámek zajistí regulátor v předem nastavené pozici a zamezí tak možné změně nastavení rychlosti během hry.
 
     
Vylepšený adaptér pro přední rozvodnou hadičku na IONu, který umožňuje zvýšení počtu cyklů a zajišťuje menší spotřebu plynu. Také umožňuje snížení dwellu nebo vstupního tlaku. Balení obsahuje kromě adaptéru ryhlospojku a hadičku.
Opravdu to funguje. Vyzkoušeno u Ještěrů:).
 
     
Kvalitní a odolné stahovací - zaklapávací kolínko pro zásobník na zbraně od Smart Parts (Impulse, Shocker, Nerve, ION), který umožňuje dobře dotáhnout zásobník. Idealní pro většinu el. zásobníků. Výška kolínka na cca 2 kuličky. Nepasuje na Shocker NXT a ION XE.
 
     
Nízké stahovací (zaklapávací) kolínkou na zbraně od Smart Parts (Impulse, Shocker, Nerve, ION). Kolínko je vhodne pro všechny typy zásobníků. Nepasuje na Shocker NXT a ION XE.
Osobně bych si tohle kolínko podruhé už nekoupil. Vyzkoušeno u Ještěrů:).
 

| Autor: Jester 1 | Vydáno dne 08. 11. 2011 | 5132 přečtení | Počet komentářů: 87 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek