Menu
Novinky
03.07.2014: Fort Saurus 2014
19. 22. 6 proběhl IX. ročník výcvikového campu Fort Saurus.
Program byl mimo paintballu nabytý i významnými údálstmi.
J4 splnil podmínky a stal se Veteránem 1. stupně se kterým se pojí doživotní čleství.
Gratuluji.
J7 splnil podmínky a stal se Veteránem 2. stupně.
Gratuluji.
Všichni jsme oslavili X. výročí založení jednotky. Znovu gratuluji, tentokrát všem členům a záložníkům.
Fotky z akce jsou v galerii.

19.05.2014: 20140517 - Leštinka
Akce na Leštince se i přes deštivé počasí vydařila. Fotky najdete v galerii.

27.01.2014: Akce 20140125 KOOP 8
Tak už za sebou máme první letošní akci. Tradiční Benešov jsme vymělnili za návštěvu TT v Mělníce. Myslím, že to stálo za to:) Fotky najdete v galerii.

13.11.2013: Změny v jednotce
J7 a J14 splnili podmínky pro zařazení do bojového družstva. Gratuluji. npor. J1
Počasí
Omega

Leštinka
Počasí v ...
(zadejte město bez diakritiky)
Zbraně

Upgrade pro Tippmann X7 Phenom

Tento článek navazuje na předchozí - Náhradní díly pro Tippmann X7 Phenom. Upozorňuji, že zde nenajdete kapotáže a jiná různá vzhledová vylepšení, ale pouze díly ke zlepšení funkčnosti vlastní zbraně.

 Název/odkaz   popis 
   
Vylepšený adaptér mezi hadičku od Cyclone Feedu a tělo značkovače pro Phenom. Adaptér nahrazuje původní díl TA30027 Tippmann CFS Hose Fitting Assembly. Oproti originálu má NDZ High Flow Cyclone Feed Fitting o 47% zvětšený kanálek, kterým prochází médium pohánějící Cyclone Feed. Zvýšený průtok média zajišťuje spolehlivější chod zásobníku při nízkém operačním tlaku. Výrobek vyžaduje odbornou montáž, bez odborné montáže nelze zaručit správnou funkci.
Nenechte se zmást. Výměnu zvládne i průměrně technicky zdatný jedinec.
 
     
Set pro X7 Phenom od New Dezignz, který obsahuje lehký delrinový bolt, pružinu a NDZ High Flow Cyclone Feed Fitting (09711). Delrinový Pro Bolt má špičku z měkkého materiálu, který snižuje možnost praskání kuliček a jeho lehká váha snižuje kop zbraně při výstřelu. Pružina a High Flow adaptér zajistí spolehlivý chod značkovače a Cyclone Feedu při nízkém operačním tlaku.
Po výměně je třeba znovu nastavit úsťovou rychlost!
 
     
Velice odolný kovový píst s mosazným ložiskem do mechanismu zásobníku Cyklone Feed pro Tippmann. Píst není ohebný jako základní a je nerozbitný. Dále je zde snížené tření a větší výkon. Výrobek vyžaduje odbornou montáž, bez odborné montáže nelze zaručit správnou funkci.
 

| Autor: Jester 1 | Vydáno dne 07. 11. 2011 | 4328 přečtení | Počet komentářů: 86 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server